آخرین بروزرسانی پنچشنبه 1403/03/31

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط خدمات دهی فروشگاه جعفری نوین

ضمن خیرمقدم به شما گرانمایه عزیز؛ لطفا پس ازمطالعه  شرایط و ضوابط فروشگاه جعفری نوین ودرصورت پذیرش آن از خدمات مااستفاده نمایید:


•    ضوابط و شرایط :

۱- برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت کتاب جعفری نوین ممکن است برحسب مورد از جمله اتمام چاپ  کتاب ازسوی ناشر اصلی ، قابل تهیه نباشد که در این صورت ازسوی کارشناسان فروش باشماتماس گرفته خواهد شد و توضیحات لازم در رابطه با کتاب موردنظر شما را  ارائه خواهد شد .

۲- فروشگاه مجازی کتاب جعفری نوین، کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد.  گاهی در موارد محدود قیمت کتاب از سوی ناشر اصلی کتاب دچار تغییر میگردد که در این صورت پس اعلام قیمت جدید به شما و کسب موافقت  شما، سفارش مورد نظر ارسال خواهد شد .

۳- در سایت این مجموعه صرفاً کتاب‌های نو در معرض فروش گذاشته شده است وامکان تهیه وارسال کتاب‌ دست دوم  وجود ندارد.

۴- کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت ، تهیه و صدور فاکتور فروش آماده وارسال خواهد شد. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد. به استثنا مشتریان عزیز تهرانی که امکان پرداخت وجه در محل را دارند

۵- پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل یا پیامک حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

۶- تحویل سفارشات در شهر تهران با پیک 1 روز کاری  و در سایر نقاط کشور با پست پیشتاز 2 تا 3 روز کاری پس از تایید پرداخت ارسال خواهد شد . (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند )

۷- فروشگاه مجازی کتاب جعفری نوین  تا زمان تحویل بسته به پست و ارسال کد رهگیری پستی در برابر مشتری مسئولیت دارد. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

۸ - در صورت به هر دلیلی مشتری از سفارش تأیید شده خود انصراف دهد ( در صورتی که  اشتباه از طرف  فروشگاه نباشد ) به دلیل صرف زمان و نیرو در این مجموعه، پس از کسر ۳۰ % از مبلغ مشتری ، مابقی به حساب مشتری مسترد می‌گردد.

۹- صورت قابل تهیه نبودن کتاب سفارش داده شده، ضمن اعلام موضوع وجه آن عیناً به حساب شما مسترد می‌گردد.استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. بعد از استرداد وجه با مشتری تماس گرفته می شود.

۱۰- پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری (درصورت قابل تهیه نبودن کتاب) انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری  صورت می پذیرد و رسید آن در صورت درخواست برای مشتری ارسال می‌شود.

۱۱- در هنگام استرداد وجه به حساب مشتریان باید نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت  تطابق داشته باشد.

۱۲- اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی کتاب جعفری  صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب جعفری مورد استفاده قرارخواهد گرفت و تحت هیچ شرایطی در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت.

۱۳- فروشگاه اینترنتی کتاب جعفری اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد.

۱۴- هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت خوردن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی خواهد بود.

۱۵- بر طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید ممکن است همیشه در نشانی اعلامی حضور نداشته باشید، بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

۱۶- هنگام ارسال بسته پستی، نام، نشانی، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

۱۷-در صورت داشتن هر گونه نظر،پیشنهاد و انتقاد از کارمندان و یا خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب جعفری نوین می‌توانید مستقیماً با مدیریت این مجموعه جناب آقای رضا جعفری پور،ارتباط برقرار نمایید:

تلفن همراه مستقیم : 09199900282 (صرفا در ساعات 9 الی 16روزهای شنبه تا چهارشنبه)

۱۸ - در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام و یا خرید از سایت فروشگاه جعفری نوین با مدیرداخلی فروشگاه ،خانم خوشدل ارتباط برقرار نمایید:

تلفن: 02166407009

از اینکه فروشگاه جعفری نوین را برای مشاوره و خرید انتخاب نموده اید ، بسیار خرسندیم . امید است  این مجموعه بتواند رضایت شما را جلب نماید .