فهرست بلاگ

معرفی 7 تا از مهم ترین کتاب های علوم پایه پزشکی
1400/06/13

اگر به تازگی وارد یکی از رشته‌های پزشکی شده‌اید نیاز به یکسری از کتاب‌ های علوم پایه پزشکی دارید که همه دانشجویان رشته پزشکی آن‌ها را پشت سر گذاشته‌اند. در این مطلب تصمیم داریم شما را با 7 تا از مهم‌ترین آن‌ها آشنا کنیم.


با 7 تا از ارزان ترین کشورها برای تحصیل در رشته دندانپزشکی آشنا شوید
1400/05/03

اگر دوست دارید تحصیل در رشته دندانپزشکی را در خارج از کشور تجربه کنید اما بودجه زیادی ندارید و به دنبال ارزان‌ترین کشورها برای ادامه تحصیل می‌گردید این مطلب را از دست ندهید تا با چند تا از بهترین و ارزان‌ترین کشورها برای ادامه تحصیل آشنا شوید.


با مهم ترین و پرفروش‌ ترین کتاب های ترم 1 پزشکی آشنا شوید
1400/04/21

قبول شدن در رشته پزشکی یک طرف و پیدا کردن رفرنس‌ها و کتاب‌های پزشکی که بتوان مطالب سخت این رشته را از آن‌ها آموخت هم یک طرف! به طوری که وقتی دانشجویان از دغدغه قبولی در رشته پزشکی خلاص می‌شوند و پایشان به دانشگاه باز می‌شود، گرفتار دغدغه پیدا کردن کتاب‌ها و رفرنس‌های رشته پزشکی می‌شوند؛ اما جای نگرا ...


بیماری دیابت به معنای محرومیت از هر غذای خوشمزه ای نیست.
1400/01/24

بیماری دیابت به معنای محرومیت از هر غذای خوشمزه ای نیست، هیچ غذایی برای مبتلایان به دیابت ممنوع نیست. آنها می توانند هر غذایی که دوست دارند را بخورند ولی به اندازه و همواره اصل تعادل و تنوع را در برنامه غذایی خود رعایت نمایند. 【 کانال خبروتوصیه پزشکی】


آشنایی با کتاب های تخصصی پزشکی
1399/09/18

اگر شما هم از آن جمله افرادی هستید که پیگیر آشنایی با کتاب پزشکی، مخصوصا کتاب های تخصصی پزشکی و همچنین مباحث و مطالب تالیف شده در آنها هستید، ما در این مقاله به طور خلاصه و مفید تخصصی ترین کتاب های رشته پزشکی را جهت استفاده شما معرفی کردیم.


1 2 3 4