آخرین بروزرسانی دوشنبه 1403/05/01
  1. انتشارات جعفری نوین
  2. دندانپزشکی
  3. درسنامه دندان پزشکی پروگنوز فیزیک پزشکی 1403
دارای 5% تخفیف

درسنامه دندان پزشکی پروگنوز فیزیک پزشکی 1403

کد کتاب 188589

آموزش کامل مبحث آزمون علوم پایه دندانپزشکی براساس رفرنس‌های 1403

تعداد صفحه
59
چاپ
تک رنگ
زبان
فارسی
سال نشر
1403
شابک
9786222934712
قطع
رحلی
نوبت چاپ
اول
نویسنده
دکتر آرین پور‌حیدری

خرید کتاب درسنامه دندان پزشکی پروگنوز فیزیک پزشکی 1403 با 5 درصد تخفیف

کتاب درسنامه دندان‌ پزشکی پروگنوز فیزیک‌ پزشکی 1403

پروگنوز، مجموعه کتبی که به قلم رتبه برترهای آزمون‌های اخیر، دانشجوهای باسواد و زیر نظر بهترین اساتید علوم پایه ی کشور تألیف شده.
و اما در مورد کتاب
کتاب حاضر یکی از سری درسنامه‌های پروگنوزه که برای تألیف و تدوین شون کلی فکر و مشورت شده تا برای داوطلب آزمون علوم پایه مناسب ترین و بهترین باشه.
این مجموعه کتب هدفشون جمع بندی مطالب به شیوه نموداری و الگوریتمی و جدولی و دسته‌بندی شده است؛ تا ذهنت از خوندن پاراگراف‌های طولانی خسته و گمراه نشه و البته ما سعی کردیم این کار رو به خلاصه ترین و در عین حال به کامل ترین و قابل فهم ترین شکل ممکن انجام بدیم.
با توجه به هر کتاب این سبک می‌تونه متفاوت باشه، اما هدف این بوده قالب کتاب‌ها مطابق با شیوه ی یادگیری و آرشیو مغز که بر اساس طرح شبکه مغزی هست تنظیم بشه تا مطالب کنار هم و در کمترین زمان به یادسپاری و یادآوری بشن. بخش دیگه کتاب، تست‌های منتخب از آزمون‌های اخیره تا ردپای طراح رو دنبال کنی و با پاسخ‌هایی که بر اساس آخرین رفرنس‌های اعلام شده ی وزارت بهداشت نوشته شدن خیالت از پاسخ‌های تشریحی راحت باشه ضمن این که با این کار پاسخ‌ها سلیقه‌ای نوشته نمی‌شن و کاملاً بر اساس رفرنس هستند.
پاسخ‌های تشریحی این کتاب‌ها تا جایی که نیاز بوده کامله کامله؛ یعنی حتی اگر نخواستی یا نتونستی نمودارها رو بخونی و طرفدار خوندن کمترین تست در کمترین زمان با کامل ترین پاسخی، این سؤالات برای همین گلچین شدن و کفایت می‌کنن.
 بخش بعدی، سؤالات تثبیتی هستن که صرفاً کلید صحیح براشون نوشته شده و بدون پاسخ تشریحی هستن. این سؤالات جنبه پرسش انتهای درس خوندن رو دارن؛ چون برای فهمیدن علت درستی هر گزینه باید به سؤالات منتخب با نمودارها رجوع کنی؛ این کار در بازآوری مطالب به مغز کمک می‌کنه.

کتاب درسنامه دندان‌ پزشکی پروگنوز فیزیک‌ پزشکی 1403

 فصل 1: فیزیک نور و دیدگانی و کاربردهای ان در پزشکی

فصل 2: فیزیک صوت و کاربرد آن در پزشکی

فصل 3: کاربردامواج پرفرکانس در درمان

فصل 4: اشعه ایکس و کاربرد ان در پزشکی

فصل 5: پزشکی هسته‌ای

فصل 6: رادیوبیولوژی و حفاظت

سایر کتابهای مرتبط

کتاب هایی که کاربران دیگر خریده اند

پرفروش های دندانپزشکی