آخرین بروزرسانی سه شنبه 1403/05/02
  1. انتشارات جعفری نوین
  2. دندانپزشکی
  3. مرجع
  4. درمان پروتزی برای بیماران بی دندان (زارب) تمام رنگی
دارای 10% تخفیف

درمان پروتزی برای بیماران بی دندان (زارب) تمام رنگی

کد کتاب 100822

دنچرهای کامل و پروتزهای باساپورت - ایمپلنت

تعداد صفحه
438
چاپ
رنگی
زبان
فارسی
سال نشر
1393
شابک
9786007028834
قطع
رحلی
مترجم
دکتر ابوالقاسم نوری
نوبت چاپ
اول
نویسنده
راندا اف. جاکوب - جورج زارب - جان اِی. هابکرک - استیون ای اکرت

خرید کتاب درمان پروتزی برای بیماران بی دندان (زارب) تمام رنگی با 10 درصد تخفیف

کتاب درمان پروتزی برای بیماران بی‌دندان (زارب) تمام رنگی

چاپ سیزدهم درمان پروتزی برای بیماران بی‌دندان در ادامه حفظ تعهد در راهنمایی کردن دانشجویان دندانپزشکی، دندانپزشکان و متخصصین پروتزهای دندانی در تصمیم‌گیری‌های بالینی می‌باشد و به طور مطلوبی نیازهای بیماران بی‌دندان را چاره‌اندیشی می‌کند همانند دندانپزشکان و معلمان بالینی، آن دسته از فرمت‌های آموزشی دنبال می‌شود که پروتکل‌های بالینی را با دستاوردهای پژوهشی تطبیق دهند، در عین حالی که هرگز ذینفع نهایی مهارت‌های حرفه‌ای (بیماران) نادیده گرفته نشوند. بیماران بیش از پیش اc حقوقشان برای دریافت درمان‌های دندانپزشکی سودمند و مؤثر آگاه شده‌اند، و این کتابی است که محتوای آن شامل همکاری بین بیمار و دندانپزشک نیز می‌شود.

با انتخاب رویکرد هیجان‌انگیز تلفیق کردن معلومات مراقبت مطلوب در مراقبت کردن این گروه بیمار خاص، ما از معلمان و دانشمندان تراز اول دعوت کردیم تا در بیان بهترین حالت ممکن برای فهم وضع ناگوار بی‌دندانی و چاره‌اندیشی آن به ما ملحق شوند. ما مطمئنیم نتیجه نهایی رویکردی باعث خواهد شد که هرگز شالوده‌های بیولوژیکی موقعیت خاص هر بیمار را نادیده نمی‌گیرد. به علاوه، بهترین چاره‌اندیشی‌های رایج وضع ناگوار بی‌دندانی امروزه در یک زمینه به مراتب گسترد‌ه‌تر و منطقی‌تر از گذشته دیده می‌شوند. این به این دلیل است است که تمرکز آموزشی و پژوهشی در علم پروتزهای دندانی در تقریبا یک دهه گذشته از زمانی که چاپ دوازدهم را منتشر کردیم، رشد و ارتقاء داشته است. پیشرفت در مواد دندانی و افزایش واقع‌نگری در درک محدودیت‌های آنالوگ‌های مکانیکی برای سیستم جونده، قبلا پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را در این رشته ایجاد کرده بود. با وجود این، تنها کاتالیزور قاطع برای تغییر، تکنیک یکپارچگی با استخوان بوده است. این آغازگر یک عصر درمانی جدید مهیج به ویژه برای بیماران از نظر پروتزی ناسازگار بود. نتیجه اینکه، ثبات و گیر به مخاطره افتاده دنچر امروزه به طور قابل اطمینانی به وسیله روش به مراتب متنوع‌تر و قابل پبیش‌بینی‌تری رسیدگی می‌شوند.

یک پروتکل مربوط به ایمپلنت کاملا جدید می‌تواند امروزه برای پرداختی به وضع ناگوار بی‌دندانی به کار گرفته شود، با در نظر گرفتن طیف تغییراتی که توسط ایمپلنت‌های تیتانوم خالص تجاری در ترکیب با پروتکل‌های مرسوم جراحی با برگذاری تأخیری کاتالیز شده‌اند. سه دهه تجربه و پژوهش‌های بالینی، پتانسیل بیومتريال‌های مختلف را همراه با سطوح خشن‌شده، بارگذاری فوری و تکنیک‌های جراحی مختلف برای بهبود محل میزبان به اثبات رسانده است. زمان و حتی پژوهش‌های بهتر در زمینه نگرانی‌های مربوط به بیمار (به ویژه منافع اقتصادی) در نهایت تعیین خواهند کرد که تا چه اندازه‌ای دنچر کامل تحت‌الشعاع پروتز با ساپورت-ایمپانت ممکن است قرار بگیرد. در این میان، هر دو تکنیک می‌توانند نیازهای فرد بی‌دندان درا برآورده کنند.

بیماران و دندانپزشکان از قبل از این طیف غنی از امکانات درمانی نفع فراوانی برده‌اند. بنابراین این ویرایش به تأکید نقش منحصر به فرد و کمکیِ یکپارچگی با استخوان در درمان بیمار ادامه می‌دهد، اما بدون نادیده گرفتن این حقیقت که اصول اساسی ساخت دنچر کامل در اینجا بیش از پیش ضروری می‌باشد. تیم ویرایشگر ما همگی معتقدیم که این حکم و دستور حرفه‌ای و آموزشی ما است که از تمام مزایای انتخاب‌های درمانی جایگزین در دسترس رایج استفاده کنیم. با وجود این، ما متعهدیم که بیماران بی‌دندان را با توجه به اصول پروتزی ثابت شده و مرسوم چاره‌اندیشی کنیم.

Rhonda F. Jacob, George Zarb, John H. Hobkirk, Steven E. Eckert

کتاب درمان پروتزی برای بیماران بی‌دندان (زارب) تمام رنگی

بخش 1: بیمار

بخش 2: انتخاب‌های درمانی

بخش 3: مواد مورد استفاده

بخش 4: پروتکل‌های بالینی برای طرح‌های درمانی گوناگون

بخش 5: پروتکل‌های کلینیکی ویژه‌ی چاره‌اندیشی پروتزی باگیر ایمپلنت و باساپورت ایمپلنت

بخش 6: ملاحظات بیشتر در چاره‌اندیشی بیماران بی‌دندان

سایر کتابهای مرتبط

کتاب هایی که کاربران دیگر خریده اند

پرفروش های دندانپزشکی/مرجع

10%
کد کتاب : 101048

انتشارات رویان پژوه

358,000 تومان322,200 تومان