[ 02166407009 ] در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره روبرو تماس حاصل بفرمایید
 1. انتشارات جعفری نوین
 2. علوم پزشکی
 3. جراحی
 4. اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4

اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4

کد کتاب 105922

اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4

با مقدمه ای از: دکتر محمد رضا ظفرقندی

فهرست مطالب

 1. سوختگی
 2. انکولوژی
 3. پیوند
 4. کیفیت و امنیت بیمار، ارزیابی و مراقبت و عوارض
 5. بیماری های شریانی
 6. بیماری های وریدی و لنفاوی
 7. کولون، رکتوم و مقعد
 8. طحال
 9. ملاحظات جراحی در سالمندان
 10. مفهموم، بررسی و استفاده از شواهد برای عمل جراحی
 11. جراحی های سرپایی
 12. رهبری در جراحی
 13. جراحی دست و مچ
1,298,000 ریال
تعداد صفحه
زبان
سال نشر
نوبت چاپ
نویسنده

خرید اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4

0 ريال

اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4

کتاب شوارتز رفرنس اصلی برای امتحانات بورد و ارتقای جراحی عمومی در کشور است ولی مطالعه عمیق این کتاب توسط جراحان فارغ التحصیل شده سبب ارتقاء چشمگیر عملکرد حرفه ای و به روزرسانی دانش جراحی آنها خواهد شد.

ترجمه چاپ جدید کتاب شواتز با سبک و سیاق متفاوت و همکاری اساتید صاحب نظر در ترجمه فصول مختلف بر ارزش فنی و تخصصی کتاب پیش رو افزوده و جامعیت این کتاب را بیش از پیش کرده است.

در50 سال گذشته رشد علمی و دانش بشری در زمینه ی جراحی بسیار چشمگیر و غیرقابل تصور بوده است. علم جراحی تحت سیطره ی هنر جراحی قرار گرفته و در آن تکنولوژی های مختلف به جهت سرعت بخشیدن و ارتقای روند جراحی ها استفاده شده است. ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک ، سبب تسهیل “پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد” شده است. این واقعیت که ویرایش 11 اصول جراحی شوارتز 50 امین سالگرد خود را پشت سر می‌گذراند، پیمانی بر ادامه‌ی این روند و همکاری در آموزش جراحی است . به علاوه، سیر این کتاب بازتابی از ویراستار‌های اصلی آن دکتر سیمور شوارتز و دکتر چارلز برونیکاردی است که توانستند علاوه بر تغییرات، دورنمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی می‌کنند نیز همواره در حال تغییرات بنیادین است، همانند تغییراتی که با ورود تکنولوژی‌های دیجیتالی پدید آمد. با این وجود ، دانش مستتر در کتابها، بدون توجه به قالب آنها، در دنیای علم نقش بسزایی ایفا می‌کنند. گذر زمان و پیشرفت علم جراحی به زیبایی در ویراست یازدهم کتاب اصول جراحی شوارتز به تصویر کشیده شده است.

کتاب مرتبط  :  کتاب جراحی شوارتز - -Schwartz's Principles of Surgery 11th Edition

 

 

کتاب های مرتبط با اصول جراحی شوارتز 2019 جلد4