1. انتشارات جعفری نوین
  2. پرستاری و مامایی
  3. زنان/ مامایی
  4. مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال
مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال گلبان
مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال گلبان گلبان  

مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال

کد کتاب 154969

کتاب مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال

قسمت‌هایی از آموزش مهارت‌های عملی به صورت فیلم در حدود ۵۰ ساعت با کیفیت بسیار بالا به شما ارئه میشود.

تعداد صفحه
498
چاپ
زبان
سال نشر
شابک
قطع
نوبت چاپ

خرید مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال

دارای 20% تخفیف  

رشته مامایی در ایران از کهن‌ترین رشته‌های دانشگاهی است و دانش‌آموختگان این رشته نیز از گذشته تا کنون دارای جایگاه ویژه‌ای در میان زنان این سرزمین بوده‌اند. در حال حاضر ۱۰۰ سال از تدوین اولین کوریکولوم (برنامه آموزشی) مامایی ایران می‌گذرد و فارغ‌التحصیلان این رشته همواره در فراز و نشیب‌های موجود، از گذشته تا کنون در ارائه خدمات به مادران و خانواده‌ها پیشتاز بوده‌اند.
مامایی از گذشته تا حال تنها رشته مقطع لیسانس دارای حق تجویز نسخه و آزمایش بوده و اولین رشته دارای پروانه دفتر کار در ایران و اولین رشته بالینی مقطع لیسانس دارای آزمون جامع (فینال) است که علت آن اهمیت و حساسیت رشته مامایی و سر و کار داشتن هم‌زمان با سلامت و زندگی مادران و نوزادان است. لذا ارتقای آموزش در این رشته از مهم‌ترین اقداماتی است که همه گروه‌های آموزشی باید مد نظر قرار دهند.
ایجاد نوآوری و سبک نوین در آموزش مامایی به شکل کاملاً مهارتی و بالینی و خروج از آموزش‌های صرفاً تئوری در کتاب قبلی اینجانب و تیم همراه باعث استقبال دانشجویان و همکاران در سطوح ملی و بین‌المللی گردید (کتاب سال گروه پزشکی ۱۳۹۸ و دارای تاییدیه از سازمان جهانی بهداشت ۲۰۱۸).  با این تفاوت که مجموعه حاضر نسبت به کتاب قبلی کاملاً متفاوت است و علاوه بر توضیح مهارت‌ها به صورت کاملاً عینی در کتاب، قسمت‌هایی از آموزش مهارت‌های عملی به صورت فیلم (در حدود ۵۰ ساعت) با کیفیت بسیار بالا به شما ارئه میشود. این آموزش‌های ویدیویی به صورت مکمل بسیار کارآمد برای کتاب هستند و در آنها علاوه بر توضیحات اساتید بر روی اسلایدها و تصاویر، به شکل کاملاً عینی و عملی بر روی مانکن‌ها نیز آموزش داده شده‌اند که موجب بالا رفتن سطح یادگیری فراگیران می‌شود.
این کتاب مورد تایید دانشگاه تهران قرار گرفته است.

کتاب مهارتهای جامع بالینی مامایی ویژه آزمون فینال

قسمت اول : بارداری و زایمان

قسمت دوم : بیماریهای زنان

قسمت سوم : بیماریهای داخلی - جراحی

قسمت چهارم : بیماریهای نوزادان

قسمت پنجم : ضمیمه بهداشت

  واکسیناسیون