1. انتشارات جعفری نوین
  2. علوم پزشکی
  3. روانپزشکی
  4. در جست‌وجوی شادمانی
در جست‌وجوی شادمانی ارجمند
در جست‌وجوی شادمانی ارجمند ارجمند  

در جست‌وجوی شادمانی

کد کتاب 121350

کتاب در جست‌وجوی شادمانی

چگونه از خواسته‌هایمان آگاه شویم، چگونه نیازهایمان را برآورده کنیم

تعداد صفحه
220
زبان
سال نشر
شابک
قطع
نوبت چاپ
نویسنده

خرید در جست‌وجوی شادمانی

دارای 2% تخفیف  

کتاب در جست‌وجوی شادمانی

در این کتاب، نویسنده توضیح می‌دهد که اگر می‌خواهید زندگی بهتری داشته باشید، چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و ضروری است از چه کارهایی اجتناب کنید.

نویسنده کتاب، موضوع را با بررسی 4 نیاز اساسی روان‌شناختی (عشق، قدرت، آزادی، تفریح) که در همه انسان‌ها وجود دارد و باید ارضا شود آغاز می‌کند. او توضیح می‌دهد که تمام آنچه از ما سر می‌زند برای برآوردن یک یا چند تا از این نیازها است و سپس نشان می‌دهد چطور مؤثرترین رفتارها را برای برآوردن هریک از این نیازها انتخاب کنیم. رسیدن به شادمانی و رضایت شخصی زمانی امکان‌پذیر است که تعادل میان عشق و قدرت و آزادی و تفریح را در زندگی‌مان حفظ کنیم.
این اثر که به‌زبانی ساده و شیوا نوشته شده، هم برای بزرگ‌سالان و هم برای نوجوانان بسیار جذاب است و براساس تئوری انتخاب (واقعیت‌درمانی) نوشته شده، مفاهیم نیازهای اساسی و انگیزه و رفتار را توضیح داده و تمرین‌هایی ساده برای کمک به شادمان‌ترشدن در زندگی ارائه می‌دهد. با خواندن این کتاب هم می‌آموزید چگونه نیازهای اساسی روان‌شناختی، تمام رفتارهای ما را برمی‌انگیزد و هم با چهار بخش سیستم رفتاری‌تان آشنا می‌شوید. وقتی یاد بگیرید سیگنال‌های درونی خود را بخوانید، می‌توانید برای تأمین نیازهای اساسی دست به اقدام مسئولانه بزنید و شادمانی حقیقی را تجربه کنید.

کتاب در جست‌وجوی شادمانی

فهرست مطالب

فصل1: سیگنال ها

فصل2: تصاویر

فصل3: رفتارها

فصل4: نیازها

فصل5: گزینه ها

فصل6: روابط

فصل7: قدرت تخیل

 

کالاهایی که کاربران دیگر خریده اند