1. انتشارات جعفری نوین
  2. زبان/ اختصارات/ اصطلاحات
  3. جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی
جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

کد کتاب 121344

کتاب جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

تعداد صفحه
778
چاپ
زبان
سال نشر
شابک
قطع
مترجم
نوبت چاپ

خرید جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

دارای 5% تخفیف  

کتاب جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

نام کتاب جعبه سیاه زبان ، مبین این واقعیت است که با خواندن آن داوطلب می تواند به رمز و رازهای نهفته در آزمون زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دست یابد. این کتاب مشتمل بر سه بخش کلی شامل درسنامه ها، تست های سنوات قبل و تشریح و تحلیل آنها می باشد. در بخش اول درسنامه لغت آمده که در آن در مورد تکنیک های معنی یابی به تفصیل بحث شده است و پس از هر تکنیک تست هایی از کنکورهای سنوات قبل به عنوان شاهد ذکر گردیده است.

در بخش دوم کتاب تست زبان دکتر تقی زاده ابتدا به تیپ شناسی سوالات درک مطلب پرداخته شده، سپس ۱۳ مهارت پاسخگویی به سوالات درک مطلب به همراه نمونه تست های سنوات قبل ذکر گردیده است. در بخش سوم خالصه نکات گرامری آمده است که میتواند در فهم جمالت تست های لغت و درک مطلب بسیار مفید فایده باشد. در بخش انتهایی این کتاب تست های سنوات قبل ذکر گردیده است.

ابتدای تست های درک مطلب و لغت، جداولی از لغات جدید موجود در متن، جملات و گزینه ها آورده شده و به داوطلبان عزیز توصیه میشود حتما ابتدا آنها را مطالعه نموده و سپس نسبت به مطالعه تست ها اقدام نمایند. بعد از هر دوره تست، پاسخنامه تشریحی به همراه نکات موجود در تست ها ذکر گرده اند و توصیه می شود همان قدر که مطالعه ی صورت تست برای داوطلب مهم است مطالعه ی پاسخنامه ها و نکات آن نیز مهم قلمداد شوند.

هنگامی که به موعد تست زنی در ایام مطالعه برای کنکور می رسید مهمترین چیزی که ذهن شما را مشغول میکند وجود یک بانک تست معتبر همراه با پاسخ های تشریحی است. در برخی از کتاب های تست موجود ممکن است از کلیدهای اولیه آزمون کارشناسی ارشد یا دکترای وزارت بهداشت استفاده کرده باشند. بنابراین همیشه موقعی که می خواهید پاسخ یک تست را مطالعه کنید به این موضوع دقت کنید که آیا نویسنده از کلید نهایی آزمون استفاده کرده است یا از کلید اولیه آن.

طبیعی است ارائه پاسخ های تشریحی باکیفیت و تحلیل شده بسیار کاربردی تر از پاسخ های کلیدی و یا تشریحی ساده هستند. لذا مزیت مهم کتاب تست جعبه سیاه زبان این است که پاسخ های تشریحی این کتاب ها با وسواس و دقت زیادی نگاشته شده اند.

کتاب جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

فصل اول : تکنیکهای پاسخگویی به سوالات لغت

فصل دوم : تکنیک های پاسخگویی به سوالات درک مطلب

فصل سوم : درآمدی بر گرامر زبان انگلیسی

سوالات کنکور کارشناسی ارشد زبان سال های قبل

کتاب های مرتبط با جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی