1. انتشارات جعفری نوین
  2. دندانپزشکی
  3. مرجع
  4. بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019
بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019 رویان پژوه
بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019 رویان پژوه رویان پژوه  

بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019

کد کتاب 120943

کتاب بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019

تعداد صفحه
140
چاپ
زبان
سال نشر
شابک
قطع
نوبت چاپ

خرید بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019

دارای 10% تخفیف  

هدف این کتاب توضیح و بیان چگونگی درمان بیماران بی دندان با تقریباً بی دندان با استفاده از روش FAIR می باشد. FAIR یکی از ابتکارات نوین در درمان های ایمپلنت، جهت کاستن از مشکلات زیبایی و فانکشنال جمعیت در حال گسترش بیماران بی دندان در سراسر جهان می باشد که تعداد آنها به میلیون ها نفر می رسد.

بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019

روش FAIR پروتزهای تمام قوس فوری، ثابت و بارگذاری شده ای ارائه می دهد که از لحاظ زیبایی مطلوب، بسیار کاربردی، ارزان، قابل نگهداری و قابل اطمینان هستند. در این روش جراحی با حداقل عوارض و تکنیک های رستوریشن موقتی در یک جلسه، اغلب تنها با 4 یا 5 ایمپلنت که ایمپلنت های خلف با زاویه قرار گرفته اند، انجام می شود. قرار دادن ایمپلنت های خلفی بصورت زاویه دار سبب استفاده از استخوان در دسترس می شود که معمولا نیاز به پیوند استخوان را از بین می برد.

کتاب با دو فصل تاریخچه از پیشرفت های شگرف درمان های ایمپلنتولوژی دندانی در طول 40 سال گذشته، که تا حدود زیادی به دلیل پیشرفت در تصویربرداری دیجیتال و تکنولوژی مواد برای هر دو دسته ایمپلنت ها و پروتزها می باشد، آغاز می گردد. فصل های بعدی به توصیف روش های خاص جهت انتخاب و درمان بیماران به منظور بازسازی عملکرد و زیبایی، می پردازد

کالاهایی که کاربران دیگر خریده اند